Архів

Друк

У Полтаві діти вчилися виготовляти еколистівки, які надішлють на Великдень захисникам у зоні АТО

28 березня у Полтаві на базі молодіжної платформи «Дзиґа HUB» пройшов майстер-клас з виготовлення Великодніх святкових еколистівок. Вони призначені для українських захисників у зоні АТО.

Організатори заходу — волонтери БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» та студенти полтавського осередку Української Академії Лідерства.

Студентка УАЛу, яка відповідальна за волонтерство в осередку, Вікторія Процик розповідає, що майстер-клас — гарна можливість попрацювати з дітьми:

— Завдяки таким майстер-класам ми можемо розкрити дитячі таланти, допомогти в кращий спосіб їм зреалізуватися.

Слід зазначити, що вже майже рік триває співпраця між волонтерами церковної благодійної інституції парафії Пресвятої Трійці УГКЦ та студентами полтавського осередку УАЛ.

Заступник директора БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» Ірина Верига зазначає, що студенти УАЛ-Полтава дуже часто долучаються до волонтерства у Полтаві, пропонують фізичну, інтелектуальну та творчу допомогу у різних напрямках:

— Досить часто організовують майстер-класи, дитячі свята релігійного та державного формату у Центрі реабілітації для дітей, долучаються до реконструкції нашої молодіжної платформи.

Під час виготовлення еколистівок діти поводили себе креативно. Самі ж листівки вони подарують батькам та надішлють на Великдень воїнам АТО на Донбас.

Студентка УАЛ та співорганізатор майстер-класу Надія Щурко розповідає, що діти творчо та відповідально підійшли до виготовлення листівок, попри те, що раніше такого не робили:

— Листівки вийшли дуже оригінальні, різнобарвні, хоч на виставку давай!

Нагадаємо, з 27 по 30 березня у Полтаві на базі молодіжної платформи УГКЦ «Дзиґа HUB» проходить дитячий табір «Канікули з Богом». Його учасники — полтавські діти віком 8-13 років.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві
Поділіться з друзями:   

Останні новини