Архів

Друк

Гімназія № 6 та загальноосвітня школа № 7 мають нових директорів

22 лютого відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти – директора Полтавської гімназії № 6 та директора Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Тараса Шевченка.

Загалом, до управління освіти надійшло 5 заявок щодо участі в конкурсі. За посаду директора гімназії № 6 вирішили позмагатися два кандидати – Світлана Дяченко та Наталія Офіленко. На посаду керівника школи № 7 претендували три кандидати – Євгеній Ленський, Іван Єзерський та Андрій Мурзаєв. Усі кандидати були допущені до участі в конкурсі.

За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України та презентацій перспективних планів розвитку закладів освіти, конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської гімназії № 6 Світлану Дяченко. Загальний та педагогічний стаж роботи Світлани Володимирівни складає понад 31 рік. З 2013 року працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Полтавської гімназії № 32.

Переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Полтавської загальноосвітньої школи № 7 став Іван Єзерський. Загальний та педагогічний стаж його роботи понад 7 років. З 2010 року працював вчителем у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі № 39. У 2017 році став переможцем конкурсу «Молодь року» у номінації «Кращий молодий педагогічний працівник».

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини