Архів

Друк

Олександр Мамай привітав пару, яка одружилася у День всіх закоханих

14 лютого Шевченківський районний у м. Полтаві відділ державної реєстрації актів цивільного стану розпочав свою роботу о 8 годині ранку. Сьогодні тут вирішили поєднати свої долі 23 закохані пари.

Серед них – Дмитро Колісник та Анастасія Авдоніна. Наречені розповіли, що вибір такої дати для одруження – не випадковий:

- Два дні тому у мене був День народження. Тож, ми вирішили обрати для весілля близьку до нього дату, аби святкувати усе заразом, - жартуючи, розповіла наречена Анастасія. – Взагалі, це дуже хвилюючий момент у нашому житті. Ми дуже любимо один одного і раді, що так символічно з’єднуємо наші долі в День всіх закоханих.

Особисто привітав новостворену родину Дмитра та Анастасії Колісників міський голова Олександр Мамай. Очільник міста вручив молодятам свідоцтво про шлюб та символічний подарунок на згадку.

- День Святого Валентина – чудове свято. Воно ще раз нагадує кожному з нас, що потрібно говорити про свою любов близьким, потрібно дарувати їм своє тепло, бути поруч, - наголосив міський голова Олександр Мамай. – Я бажаю молодятам, які сьогодні створюють сім’ю, аби любов та розуміння супроводжували усе їхнє подружнє життя! Аби їхні оселі були наповнені дитячим сміхом та радістю.

Неочікуваним та особливим сюрпризом від Олександра Мамая став сертифікат на романтичну поїздку до Львова для наречених та їхніх свідків.

Та не лише наречені отримали від очільника міста подорож у подарунок. Працівники Шевченківського РАЦСу, які готували свято для молодят, також відправляться до міста Лева.

Начальник Шевченківського районного у м. Полтаві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Любов Висоцька зауважила, що у День Святого Валентина ДРАЦС працюватиме до 24 години, а рамках акції Міністерства юстиції «Кохання поза часом». Тож, усі охочі мають змогу подати заяву на реєстрацію шлюбу та отримати в подарунок безкоштовне проведення обряду заручин.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини