Архів

Друк

У Полтавській ОДА керівництво області зустрілось з активом Спілки ветеранів Афганістану

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройшла зустріч заступника голови Полтавської ОДА Олега Пругла з активом обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану.

Рішенням президії Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) учасникам спілки вручили медалі та нагороди за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, патріотичне виховання молоді.

— Сьогодні зібралися дійсно небайдужі люди, яким щиро вдячний. Передаю вітання і від голови Полтавської ОДА Валерія Головка. Учасники спілки своїм життям довели, що люблять державу та завжди виконували військовий і громадянський обов’язок, — поділився заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Минулого року надали нову допомогу учасникам бойових дій. Тепер раз на два роки за рахунок обласного бюджету можна отримати путівку для лікування в санаторіях, які знаходяться у Полтавської області. А до Дня виведення військ з Афганістану кожен учасник бойових дій отримує 2 тис грн.

— Коли сталося лихо на сході, ми не лишилися в стороні і одні з перших відгукнулися. Частина тих, у кого було здоров’я, пішли воювати: 34 члени нашої спілки. Також серед членів спілки багато депутатів різних місцевих рад. Один з них організував допомогу нашим сім’ям загиблих бійців. Будемо й далі працювати над тим, щоб зміцнювати нашу державу, — наголосив голова обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Олександр Расько.

На зустрічі також обговорили питання, які цікавлять представників спілки з різних районів. Консультували заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло та директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Довідка: Українська Спілка ветеранів Афганістану — всеукраїнська добровільна, самостійна громадська організація інвалідів, учасників бойових дій та учасників війни в Афганістані, воєнних конфліктів в інших зарубіжних країнах, членів сімей загиблих, а також інших громадян України, які всебічно сприяють діяльності Спілки і беруть участь у реалізації її програм та заходів. У спілку також входять учасники АТО та волонтери, які активно допомагають військовим.

Поділіться з друзями:   

Останні новини