Архів

Друк

Рідні загиблих учасників бойових дій обговорили питання, які їх турбують, із представниками влади області

Відбулося засідання правління громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

У ньому взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, виконувач обов’язків начальника Управління культури ОДА Валентина Вождаєнко, начальник Управління інфраструктури та туризму ОДА Юрій Кривошеєв, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Юрій Варченко, начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило, начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко, представники підрозділів громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини». Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів.

Провів засідання правління голова ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» Іван Петренко.

– Наша громадська організація об’єднує родини загиблих учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів й бійців АТО), які проживають на теренах Полтавщини. У складі нашої організації існує 14 відокремлених підрозділів. Проблеми, які виникають у родин загиблих воїнів, обговорюємо на цій зустрічі, – зазначив Іван Петренко.

Пояснив, що серед питань, які хвилюють сім’ї полеглих бійців, зокрема повнота надання соціальних послуг, насамперед щодо оплати тарифів на комунальні послуги, охорона здоров’я й оздоровлення.

– Відповідно до законодавства, учасник бойових дій, який виконав обов’язок у зоні проведення бойових дій, користується 75-відсотковою знижкою на комунальні послуги. Боєць з інвалідністю одержує 100 відсотків пільг на комунальні послуги. Мамі ж загиблого воїна, на жаль, належить лише 50-відсоткова знижка. На нашу думку, це несправедливо. У засіданні бере участь помічник-консультант народного депутата Сергія Куніцина. Проситимемо його поінформувати народного обранця про те, що закон про соціальний захист родин загиблих, на наш погляд, потребує в частині надання знижки на комунальні послуги уточнення й доповнення. На нашу думку, родини загиблих мають користуватися відповідною 100-відсотковою пільгою. Потрібно зробити все можливе, щоб підтримати родини загиблих, – наголосив Іван Петренко. Зазначив про співробітництво з представниками обласної влади: – Дякую голові обласної державної адміністрації Валерію Головку й голові обласної ради Олександру Біленькому за тісну співпрацю, порозуміння, підтримку родин загиблих.

Представники підрозділів громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» розповіли про проблеми, які виникають у родин полеглих воїнів, про напрацьований позитивний досвід, особливості співпраці з представниками органів виконавчої влади в районах, органів місцевого самоврядування, підбили підсумки діяльності громадської організації за попередній період, розглянули питання про передачу повноважень на прийом членів громадської організації від її правління до відокремлених підрозділів, а також скликання конференції ГО і внесення змін до статуту. Крім того, поспілкувалися з представникам профільних підрозділів облдержадміністрації, обговорили питання, які їх турбують.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини