Архів

Друк

Олександр Мамай здійснив мрію маленької полтавки

У переддень Святого Миколая усі діти пишуть листи Чудотворцю, аби той виконав їхні мрії. На початку грудня свого листа написала і 8-річна Карина Тарасевич.

Але залишила його не для Миколая, а надіслала міському голові Олександрові Мамаю. Мер листа отримав і виконав бажання маленької полтавки.

Сьогодні, 19 грудня, Олександр Мамай зустрівся з Кариною Тарасевич, аби вручити омріяні подарунки. А мрії у дівчинки прості – рожевий рюкзак та солодощі.

– Цього листа я написала разом зі своєю сусідкою, доки мама була на роботі. Дуже хотілось мені рюкзак і обов'язково, щоб був рожевим. Це мій улюблений колір. Це справжній сюрприз для мене!

Маленька полтавка прийшла разом з мамою Мариною. Жінка здивована, говорить, донька навіть і не розповіла про те, що написала лист меру міста:

– Учора мені зателефонували працівники міськвиконкому і повідомили про те, що маю разом з донькою прийти на зустріч із міським головою. Сказати, що я здивувалась – не сказати нічого. Не знала, що думати, нічого не зрозуміла. Прийшла додому, розповіла родині і вже тоді дізналась, у чому ж річ. Це дійсно несподівано і приємно. Упевнена, що цей День Святого Миколая Карина запам'ятає на усе життя!

Окрім мрії – рожевого рюкзака Олександр Мамай подарував дівчинці канцелярське приладдя, м'яку іграшку та солодощі.

– Цей лист прийшов мені на початку грудня. Прочитав його з посмішкою і залишив у себе на столі, аби тримати на контролі. Відверто скажу, що такий лист отримав вперше за час на посаді міського голови, – зауважив під час розмови з дівчинкою та її мамою Мариною мер. – Вітаю тебе, Кариночко, зі святом. Нехай завжди твої бажання здійснюються, успіхів тобі у навчанні і міцного здоров'я!

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини