Архів

Друк

Полтавську малечу вітають з Днем Святого Миколая

На жаль, не всі дітки зустрічають день Святого Миколая вдома. Багато маленьких полтавців у цей день перебувають у лікувальних закладах.

 

Але свято має бути в кожного. Так, працівники та волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з казковою програмою «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!» прийшли до дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні, в тому числі і до діток, які знаходяться на інтенсивному лікуванні в палатах і не змогли бути присутніми на святковій програмі. До кожного малюка у палату завітали Святий Миколай та улюблені казкові, які подарували приємні емоції та солодкі подарунки.

 

Завітали працівники центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді разом з волонтерами загону «Турбота» і до загальноосвітньої школи №8 імені Панаса Мирного, а саме – до дітей, які знаходяться на лікуванні в Полтавському обласному протитуберкульозному диспансері. Волонтери приготували для малечі цікаву казку. Позавершенню свята усі отримали солодкі подарунки та повітряні кульки.

Поділіться з друзями:   

Останні новини