Архів

Друк

Дітей з особливими потребами привітали з прийдешнім Днем Святого Миколая

17 грудня у дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури відбувся захід, присвячений Дню Святого Миколая.

Запрошені – юні та маленькі полтавці з особливими потребами, їхні рідні та близькі. Це свято вже стало традиційним. У колі друзів, за святковим столом збираються сотні дітлахів.

Серед присутніх і хлопчик з інвалідністю Михайло Поваляєв та його бабуся Людмила. Для родини такі теплі та затишні заходи – нові. Не так давно малий із сім'єю переїхали до Полтави із зони проведення АТО:

– Надзвичайно приємно, що нас також запросили на це неперевершене свято, – зазначила бабуся Михайла. – Приємно відчувати підтримку, турботу з боку міської влади. Особисто для мене найголовніше те, що сподобалось моєму онучку.

Цього дня до дітей завітали Святий Миколай та улюблені казкові герої. Юні полтавські артисти подарували присутнім чудові вокальні й танцювальні номери. А про те, аби кожен почував себе комфортно і затишно подбали волонтери Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також волонтерський загін «Єдність» Української медичної стоматологічної академії.

Привітав усіх із наступаючими святами міський голова Олександр Мамай:

– Любі діточки, будьте слухняними і чемними і тоді Святий Миколай обов'язково здійснить усі ваші бажання! Шановні батьки, я висловлюю вам щиру подяку за те, що ви завжди поруч зі своїми дітьми. Знаю, вам нелегко. Обіцяю, скільки вистачить у мене сил, я продовжуватиму робити усе для того, аби полегшити ваше життя і життя ваших дітей. Я бажаю вам сили та витримки, нехай радують вас своїми досягненнями сини й дочки і нехай на їхніх обличчях завжди сяє посмішка.

Під час свята міський голова Олександр Мамай нагородив подяками з врученням нагрудних знаків людей, які постійно підтримують дітей з особливими потребами та їхніх батьків, долучаючись до проведення різноманітних акцій, святкових заходів.

Побажала усім присутнім веселих та радісних свят, родинного затишку та благополуччя голова громадської організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства» Ольга Григорук.

Кожен маленький гість свята поласував смачним тортом, а також отримав солодкий подарунок.

Поділіться з друзями:   

Останні новини