Архів

Друк

Стартував благодійний проект «Ялинка Янголів»

3 грудня на першому поверсі ТРЦ «Київ» стартував традиційний благодійний проект «Ялинка янголів». Цьогоріч він проводиться вже вчотирнадцяте. Організатори заходу - управління у справах сім'ї, молоді та спорту, волонтерський загін ВДНЗУ «УМСА» «Єдність», Полтавська обласна благодійна організацієя «Реабілітаційний центр «Вихід Є».

Мета проекту незмінна – подарувати новорічне диво тим, хто найбільше потребує підтримки та захисту – дткам, позбавленим батьківського піклування, дітям-сиротам, ВІЛ-інфікованам та дітям з обмеженими можливостями, малечі, батькі яких загинули при виконанні службових обов'язків.

Традиційно волонтери збирають побажання, написані цими дітками на паперових янголах. І кожен полтавець може може долучитися до проекту, обрати собі янгола з бажаннями дитини та принести такий омріяний для неї подарунок.

У перший день роботи проекту з ялинки було знято 54 янголят-побажань небайдужими мешканцями, з них 22 подарунка вже передано волонтерам. Всі, хто візьмуть участь в акції, отримають в дарунок тематичну ялинкову прикрасу.

Небайдужих полтавців та гостей міста запрошують приєднатися до щорічного благодійного проекту «Ялинка Янголів». Разом ми зможемо виконати мрії маленьких діточок та подарувати їм віру в добро!

«Ялинка Янголів» чекає на вас протягом вихідних грудня (9, 10, 16, 17, 23, 24 грудня 2017 року) з 10.00 до 18.00 в ТРЦ «Київ» (вул. Зіньківська, 6/1 а).

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини