Архів

Друк

«Ялинка Янголів» збирає мрії маленьких полтавців

2 грудня 2017 року стартує щорічний благодійний проект «Ялинка Янголів», що вже 14 років поспіль проходить у Полтаві.

Проект організовано Полтавською обласною благодійною організацією «Реабілітаційний центр «Вихід Є», управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту та волонтерським загоном «Єдність» ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

29 листопада волонтери відвідали перший та другий інтернати, щоб взяти у наймолодших вихованців їхні новорічні побажання, які традиційно малеча писала на паперових янголятах.

Загалом, близько 400 дітей приймають участь у проекті. Серед яких вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов'язків, учні 1-4 класів з Андріївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, діти-пацієнти онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави та діти з особливими потребами.

Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Полтави долучитися до акції, де кожен може обрати собі янгола з бажаннями дитини та принести такий омріяний подарунок.

«Ялинка Янголів» буде розташована щовихідних (2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24 грудня 2017 року) з 10.00 до 18.00 години в ТРЦ «Київ».

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини