Архів

Друк

У Полтаві вшановують подвиги героїв-визволителів

Напередодні 74-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтава, 20 вересня, до пам'ятника героям-авіаторам лягли квіти.

Вшанували великий подвиг визволителів представники районних у місті Полтава рад, ветеранські організації, громадські формування, трудові колективи, студенти та школярі.

Слово до присутніх звернув голова Київської районної у місті Полтава ради Сергій Синягівський:

— Скільки нездійсненних мрій, скільки реалізованих світлих планів, скільки життів забрала війна.... Нині ж минає 74 осінь, від того дня, коли нашу Полтаву звільнили від ворога. Сьогодні наше місто розвивається, квітує і важко повірити, що колись тут були суцільні руїни. За відновлення Полтави ми завдячуємо нашому старшому поколінню. Тому, вклонімося сьогодні нашим ветеранам, які подарували нам світле й мирне небо над Полтавою. І нехай нас усіх благословить Господь!

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя заради майбутнього прийдешніх поколінь. Схилили голови в скорботі за останнім визволителем Полтави Олександром Заікіним, який відійшов у вічність 20 липня 2017 року...

— Великий внесок у перемогу належить саме полкам, які базувались у військовому аеропорту, — наголосив голова Київської районної у місті Полтава ради ветеранів Степан Лукасевич. — Тому прийти до цього пам'ятника та покласти квіти напередодні 74-ї річниці перемоги — це наш обов'язок! Звертаючись до молоді, закликаю їх: пам'ятайте, якими нелегкими дались свобода, незалежність, мир. Ви маєте пам'ятати про своїх прадідів і ніколи не забувати дороги до пам'ятника героям-авіаторам!

Також, сьогодні, полтавці поклали квіти до пам'ятника генералу Олексію Зигіну, генералу Миколі Ватутіну та до братської могили в урочищі "Гришкин ліс".

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини