Архів

Друк

Чорнобильці Полтавщини отримують санаторно-курортне лікування

За рахунок державної програми у поточному році оздоровчими послугами передбачено забезпечити 794 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, що потребують санаторно-курортного лікування і перебувають на обліку для отримання такого лікування.

На даний час в області управліннями соціального захисту населення укладено 465 договорів з 35 санаторно-курортними закладами, вільно обраними громадянами, оздоровлено 176 громадян та 162 перебувають на оздоровленні.

Одночасно з проведенням оздоровчої кампанії 2017 року, управліннями соціального захисту проводиться прийом заяв для взяття на облік з забезпечення санаторно-курортним лікуванням у наступному році, або на виплату компенсації за 2018 рік.

Для забезпечення безоплатним санаторно-курортним лікуванням у 2018 році, громадянам постраждалим від наслідків Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії, або одному з батьків дитини з інвалідністю, в термін до 15 жовтня 2017 року необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання з заявою про взяття на облік для отримання путівки, довідкою для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о, копією посвідчення з вкладкою, копією паспорту, для дитини – копією свідоцтва про народження.

За бажанням, замість заяви на забезпечення санаторно-курортним лікуванням може бути подана заява на отримання у 2018 році грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України. До заяви додається довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою 070/о, копія посвідчення з вкладкою, копія паспорту.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини