Архів

Друк

Олександр Мамай: про покращення умов у дитячих комунальних таборах оздоровлення та відпочинку

Забезпечення безкоштовного оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги – це обов’язок влади, пошук можливостей для здешевлення путівок тощо.

 

Але й не менш важливим є покращення умов, де оздоровлюються діти. Міський голова Олександр Мамай розповів, які саме ремонтні роботи проводяться у таборах літнього відпочинку.

Відпочинок дітей має бути комфортним, безпечним. Я завжди говорю, що краще один раз побачити, а ніж сто разів почути. Так кожного оздоровчого сезону разом із моїм профільним заступником я приїжджаю на відкриття кожної зміни, аби на власні очі пересвідчитися у тому, що діти перебувають у якісних умовах. Попередньо, до зустрічі маленьких відпочивальників ми готуємося відповідально.

Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава виділено майже 11,5 млн. грн... З них – понад 3,3 млн.грн. – на підготовку та організацію оздоровчої кампанії в оздоровчому закладі «Олімпійські надії». У закладі побудовані 2 нових спальних корпуси кожен на 32 дитини. Проведено поточні ремонти всіх будівель і споруд на території закладу. Капітально відремонтовано баскетбольну площадку, збудовано відкритий навіс біля двоспального корпусу.

Придбано нові подушки, матраци, постільну білизну, необхідні меблі, дзеркала. Закуплено столовий та кухонний посуд.

На організацію відпочинку 566 дітей пільгових категорій – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл спрямовано понад 1,7 млн.грн.

Оздоровчий сезон у таборі «Олімпійські надії» триватиме з 1 червня по 29 серпня, розподілений на чотири зміни, кожна - по 21 дню. Повна вартість путівки – 4 тис. 200 грн. Вартість п’ятиразового збалансованого харчування на одну дитину становить 78 грн.

Управлінню освіти на проведення літньої оздоровчої кампанії виділено понад 8,7 млн.грн., з них – 5,1 млн.грн. спрямовано на підготовку та організацію оздоровлення в закладі «Супутник». У таборі замінили вікна на сучасні металопластикові в їдальні, медичному пункті, деяких спальних корпусах, відремонтували дахи корпусів, зробили біля цих корпусів навіси, замінили асфальтове покриття на бруківку, встановили нові питні фонтанчики. Закуплено нові ліжка з ортопедичними матрацами, постільну білизну, ковдри. В середині кожного корпусу також здійснено поточні ремонти, поліпшено їхній інтер’єр. Нове кухонне обладнання придбали для їдальні, встановили сучасну вентиляційну систему.

Майже 3 млн.грн. виділено на здешевлення путівок для 890 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Оздоровча зміна в таборі «Супутник» триватиме 21 день. Табір розпочав оздоровчий сезон з 30 травня і триватиме він до 28 серпня. Повна вартість путівки – 4 413 грн., вартість збалансованого п’ятиразового харчування на кожного вихованця становить, залежно від віку - від 76 до 80 грн.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини