Архів

Друк

Полтава приєдналась до Всесвітньої кампанії RED

Щороку, у третю неділю травня в нашому місті проходить традиційна акція з нагоди відзначення Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу.

Традиційно, організаторами акції виступають управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, БО «Світло надії» та Полтавський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом.

Так, 21 травня 2017 року на фасаді виконавчого комітету Полтавської міської ради розмістили 10-ти метрову червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом.

Акція, яка проходила в міському Корпусному парку, була присвячена приверненню уваги суспільства та громади нашого міста до епідемії ВІЛ/СНІД у нашій країні. Полтавцям нагадали про те, що ця проблема стосується кожного, а байдужість до неї може стати причиною смертей ще сотень тисяч людей.

- Це один із компонентів профілактичної роботи, яка проводиться із молоддю у нашому місті. Ми проводимо подібні заходи систематично, щоб вони знали, які ризики їх оточують і мінімізували їх для себе, – зазначив начальник відділу реалізації молодіжної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Анатолій Павленко.

Під час проведення акції всі бажаючі мали можливість пройти анонімне та безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ. Крім цього працювала інформаційна зона та інсталяція # Незабуті, яка є частиною всеукраїнської акції.

Тестування пройшли 63 полтавця, виявлено 1 позитивний результат.

- Наше основне завдання – привернути увагу населення, особливо молоді. Кожна людина має свій статус. І кожен із нас має знати, який у нього статус. Якщо позитивний – потрібно стати на облік до СНІД-центру і почати приймати АРВ-терапію. Якщо негативний – людина має знати ризики, які її оточують та мінімізувати їх,– сказав заступник виконавчого директора БО «Світло надії» Сергій Жук.

Пам’ятайте: єдина людина, котра може вберегти вас від СНІДу – це ви самі!

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини