Архів

Друк

Чорнобильців Полтавщини забезпечують оздоровчими послугами

Цього року оздоровчими послугами передбачено забезпечити 794 особи, які постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

А саме громадян віднесених до 1 категорії та дітей, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи, які потребують санаторно-курортного лікування і перебувають на обліку для отримання путівки.

Із лютого поточного року розпочалися перші заїзди до санаторно-курортних закладів. 16 громадян вже пройшли лікування і повернулися додому. Наразі на оздоровленні перебувають 18 осіб .

З поточного року організація санаторно-курортного лікування здійснюється відповідно до удосконаленого на державному рівні порядку оздоровлення, який суттєво підвищує адресність надання оздоровчих послуг та передбачає :

- вільний вибір санаторного закладу;

- укладання тристоронньої угоди між управлінням соціального захисту, санаторним закладом та громадянином;

- компенсування санаторному закладу вартості лікування у розмірі визначеному для осіб 1 категорії 5250,0 грн., для дітей з інвалідністю у супроводі батьків - 10840,0 грн.,

- за бажанням, здійснення доплати вартості путівки за рахунок власних коштів;

- надання з 2018 року можливості отримання грошової компенсації, замість санаторно-курортної путівки, у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Новий порядок сприяє додатковим можливостям оздоровлення громадян у санаторно-курортних закладах місцевої оздоровчої бази, а саме медичний центр ,,Нові Санжари”, ,,Миргородкурорт” та ,,Псьол”.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини