Архів

Друк

Пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні привітали із наступаючим Великоднем

У переддень світлого Христового Воскресіння, 13 квітня, міський голова Олександр Мамай завітав до дитячої міської клінічної лікарні, аби привітати малечу із наступаючим Великоднем.

Не усім юним полтавцям пощастило зустрічали ці святкові дні вдома. За обставинами долі вони перебуватимуть у закладі. Досвідчений та люблячий медичний персонал піклуватиметься про малечу. Комусь лікарі прогнозують виписку наступного тижня, комусь покращувати здоров'я ще довгий час. А от Богданчик матиме радість зустріти свято за теплим родинним столом:

– Щокварталу ми приїжджаємо на процедури, – розповідає мама Богдана Людмила. – Синочок уже пройшов курс і пощастило, що якраз завтра, 14 квітня, останній день лікування. Звичайно ж, такі світлі дні як Великдень хочеться проводити вдома. Навіть не дивлячись на те, що на Христове Воскресіння ми будемо вдома, а все одно приємно, що нас приїхали привітати, підняти настрій, підбадьорити. Психологічно легше боротися із хворобою, коли відчуваєш підтримку.

Діти, які мали фізичну можливість вийти зі своїх палат, зібралися у холі лікувального закладу на казкову виставу. До них цього дня завітали казкові герої та вихованки творчого центру Наталії Май.

Після вистави Протоієрей Юрій, священик Свято-Успенського кафедрального собору УПЦ Київського Патріархату окропив малечу та їхніх батьків святою водою, а також освятив паски, які привіз для діток міський голова Олександр Мамай.

– Дорогі діти, я бажаю вам щонайшвидшого одужання, – звернувся до маленьких пацієнтів очільник Полтави. – Поправляйтеся скоріше і повертайтеся до своїх домівок, де на вас чекають ваші мами й тата, рідні, які вас дуже люблять і хвилюються за вас. Знаю, що вам би дуже хотілось зустріти свято Великодня вдома, але так уже склалася доля… Аби підбадьорити вас сьогодні ми дух свята привезли із собою. Тому що жодна дитина не повинна сумувати, тим паче у такі свята.

Олександр Мамай також особисто відвідав маленьких пацієнтів травматологічного відділення лікарні, які через важкі травми не змогли побувати на святі та пригостив кожного смачними пасками й солодощами.

Загалом же, пасочки та солодощі отримали 300 пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні.

Мер також подякував і медичним сестрам, лікарям, які піклуються про дітей, зі співчуттям та теплом ставляться до них, прискорюючи їхнє повернення додому.

Поділіться з друзями:   

Останні новини