Архів

Друк

Дошкільних навчальних закладів побільшає

До кінця цього року на Полтавщині відкриють ще 20 дитячих садочків.

На Полтавщині в рамках передвиборної програми Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей» послідовно реалізуються плани щодо відновлення дитячих дошкільних закладів. На даний час таких вже понад тридцять. Минулої п’ятниці у селі Мар’янівка Гребінківського району – батьківщині нашого видатного земляка Євгена ГРЕБІНКИ – гостинно відкрилися двері ще одного. Такому закладу позаздрили б навіть в обласному центрі. Тут чудово оснащені сучасні санітарні та кухонний блоки, ігрові та кімнати для відпочинку.

Як зазначив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Валерій ПАРХОМЕНКО, садочок є переконливим свідченням активності і згуртованості громади, спонсорів і влади. Дитячого дошкільного закладу у Мар’янівці не було понад 10 років. Тому для його відновлення (капітального ремонту приміщень й оснащення) знадобилися значні кошти – майже півмільйона гривень. Необхідні фінансові ресурси виділили спонсори (основну частину ТОВ «Нібулон» та фермерські господарства).

Виступаючи на відкритті голова райдержадміністрації Анатолій Вихор, подякував усім, хто доклав для цього зусиль. У Гребінківському районі 16 сільських рад і у 12 з них дошкільні заклади вже працюють. Голова районної ради Валерій ЗІНЧЕНКО переконаний, що завдяки спільним зусиллям районної ради, державної адміністрації й громади вже найближчим часом буде розв’язано цю проблему і в інших сільських радах. Валерій ПАРХОМЕНКО, Анатолій ВИХОР, Валерій ЗІНЧЕНКО взяли участь у святі відкриття садочка та оглянули його.

До кінця року на Полтавщині планують відновити ще майже двадцять дитячих садочків, а дошкільною освітою охопити понад сімдесят відсотків дітей віком до шести років. Тож програма діє. Там, де немає окремих будівель, переобладнають вільні приміщення місцевих шкіл, як зробили це у Мар’янівці.

За матеріалами Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини