Архів

Друк

Питання підтримки воїнів-інтернаціоналістів на особистому контролі міського голови

15 лютого українська спільнота відзначатиме День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-му річницю виведення військ з Республіки Афганістан. Вшановуватиме усіх, хто з честю і доблестю, героїчно став у самий центр гарячої точки.

Тих, хто за межами своєї землі виконував свій військовий, та, щонайголовніше, людський обов’язок.

На особистому контролі міського голови Олександра Мамая питання підтримки ветеранів, зокрема, учасників бойових дій на території інших держав. Так, у рамках Програми соціального захисту населення «Турбота», підтримці учасників бойових дій на території інших держав та членам їхніх сімей приділяється особлива увага.

Цьогоріч, з нагоди Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів, інвалідам – учасникам бойових дій на території інших держав та членам сімей померлих передбачена одноразова матеріальна допомога по 500 гривень кожній особі, на загальну суму майже 195 тисяч гривень.

Також, Програмою передбачена щоквартальна матеріальна допомога 8 членам сімей загиблих в Афганістані воїнів. Сума видатків на зазначені цілі у 2017 році становитиме 64 тисячі гривень.

Передбачено і матеріальну допомогу у розмірі 2 тисячі гривень на поховання учасників бойових дій на території інших держав та інвалідів, які мають статус учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії на загальну суму 100 тисяч гривень.

Одноразову матеріальну допомогу до Дня матері передбачено матерям загиблих в Афганістані воїнів та матерям загиблих учасників АТО по 2 тисячі гривень. Загальні видатки становлять 50 тисяч гривень.

Планується виділити кошти на фінансову підтримку громадських організацій, які опікуються воїнами-інтернаціоналістами, на загальну суму 222 тисячі гривень, в тому числі і Полтавській міській Спілці ветеранів війни в Афганістані – 172 тисячі гривень.

У рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан у місті проходить низка заходів. Так, 10 лютого в міському Будинку культури відбувся вечір вшанування воїнів-інтернаціоналістів. 15 лютого пройде традиційне покладання квітів до пам’ятного знака «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані 1979-1989».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини