Архів

Друк

Полтавка Ганна Дмітрієва відзначила 100-літній ювілей

19 жовтня свій 100-літній ювілей відзначила полтавка Ганна Петрівна Дмітрієва.

Привітати жінку із поважним святом приїздила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко, представники Київської районної у місті Полтава ради. За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, служіння територіальній громаді міста та з нагоди ювілею вона вручила ювілярці почесну грамоту й нагрудний знак. Також, Ольга Петрівна передала найщиріші вітання зі святом від очільника Полтави Олександра Мамая, квіти та подарунки.

У свої 100 років Ганна Петрівна почуває себе чудово. Любить усі справи робити швидко, і підганяє усіх довкола. Сусіди будинку, де вона проживає жартують, що влітку жінка може навіть «грати» в футбол з малечею на подвір’ї. Не дивлячись на те, що усе життя ювілярка тяжко працювала, певний час навіть на трьох роботах одночасно, зауважує, що життям задоволена. Відповідаючи на питання у чому ж таки секрет довголіття, зауважує без жодних роздумів та впевнено:

– Моя доня Таміла… Вона багато робить для мене. Ні, навіть не багато, робить усе! Навіть вранці, щойно прокинусь, а сніданок уже на столі. Питаю, чи допомогти що, а вона мені: ідіть, мамо, подихайте свіжим подвір’ям. Нічого робити не дозволяє. Колись я піклувалась про неї, нині ж ми, неначе, помінялись ролями, шуткую інколи, що це вона моя мама, а не навпаки.

Ганна Петрівна Дмітрієва народилась у Полтаві, у сім’ї коваля. Навчалась у загальноосвітній школі №5.

Жінка є учасницею Другої світової війни. У роки війни працювала у столовій військової частини. За тяжку працю була відзначена нагородами.

Ювілярка одружена з військовим. У шлюбі з чоловіком народила донечку Тамілу, з якою нині і проживає. Родина у Ганни Петрівни невелика, але міцна й дружня: окрім доньки має внука та правнучку. Жінка дуже гордиться своїм онуком. Розповіла, що працює він у Лондоні тренером з балету. Тому, нажаль, бачаться вони рідко. Проте, сьогодні, у такий особливий день, хлопець разом із дружиною приїздять привітати рідну людину.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини