Архів

Друк

Турбота про військовослужбовців

У міськвиконкомі відбулося чергове засідання комісії по розгляду заяв з питань отримання путівки на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) в санаторно-курортних закладах демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей.

Засідання провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська.

Так, члени комісії розглянули 4 заяви від демобілізованих учасників АТО та одноголосно підтримали їх. Загалом, на даний час відбулося чотири засідання, на яких розглянуто 42 заяви від демобілізованих військовослужбовців та від 14 дружин.

З міського бюджету на зазначені цілі виділено 400 000,00 грн. та залучено кошти субвенції обласного бюджету у розмірі 495 000,00 грн. Відпочинок проходить у медичному центрі «Нові Санжари» Національної гвардії України, в якому створено належні умови для медичної реабілітації та соціальної адаптації військовослужбовців та їх родин.

Потреби військовослужбовців та членів їх родин в оздоровленні задовольняються в повному обсязі.

З початку 2016 року до м. Полтави із зони АТО повернулося 202 демобілізовані військовослужбовці. Загалом, станом на сьогодні, 194 особи мають посвідчення «Учасника бойових дій» та 3 – «Інвалід війни».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини