Архів

Друк

Полтавку привітали зі сторічним ювілеєм

У День незалежності України свій 100-річний ювілей відзначила полтавка Єфросинія Григорівна Мелешко. Не дивлячись на свій поважний вік, жінка зберегла гострий розум, обслуговує себе сама та радо порається по господарству.

Дві знаменних дати для себе – День народження та День незалежності – жінка відсвяткувала у щасливому родинному колі. Яке, на щастя, не маленьке: ювілярка має доньку, двох онучок, двох правнучок та двох праправнуків!

Від імені міського голови Олександра Мамая, передав найщиріші вітання жінці його заступник Віталій Нікіпелов. Він побажав Єфросинії Григорівні щонайголовніше – міцного здоров'я їй та її великій родині, затишку, сімейного тепла та усіляких гараздів. Також, Віталій Нікіпелов вручив ювілярці подарунки та відзнаку територіальної громади.

Окрім того, у рамках програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота», Єфросінія Григорівна отримала 1000 гривень матеріальної допомоги, з нагоди свого 100-річчя.

Довідково:

Народилась ювілярка 24 серпня 1916 року в селі Криньківка Решетилівського району Полтавської області. Із 1923 по 1927 роки закінчила чотирирічну школу. Із 1931 року переїхала до Полтави. Свою трудову діяльність розпочала наприкінці того ж року у заможній родині, де допомагала по господарству сім'ї, яка переїхала з Європи до нашого міста. Сумлінно ставилася до своєї роботи, відповідально, не зважаючи на ще зовсім юний вік.

Переживши голодомор, окупацію, важкі післявоєнні роки, Єфросинія Григорівна пішла працювати на тяжку роботу у контору «Фізична праця» різноробочою.

На початку 1937 року жінка вийшла заміж. У 1943 році доля по дарування подружжю доньку, яку назвали Любов'ю.

Майже увесь свій трудовий вік жінка займалась однією із улюблених справ – вишивкою. Займалась цим на прядильно-ткацькій фабриці імені Лесі Українки, звідки і пішла на заслужений відпочинок. Трудовий шлях пані Єфросинія закінчила у 75-ти річному віці.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини