Архів

Друк

Діти учасників АТО будуть харчуватися безоплатно у дошкільних закладах Полтави

Сьогодні, 21 липня, на черговому засіданні виконкому було ухвалене рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 05.02.2016 №17 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 24.11.2015 №228 "Про організацію безоплатного харчування дітей у навчальних закладах комунальної форми власності м. Полтави та встановлення вартості харчування на 2016 рік".

Відповідно до затвердженого рішення, діти, батьки яких брали участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни (за наявності відповідних документів) будуть харчуватися безоплатно у дошкільних навчальних закладах та дошкільних відділеннях СНВК усіх типів комунальної власності. З міського бюджету на харчування даної категорії в Програмі соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2016 рік передбачено 320 тисяч 436 грн. із розрахунку на 190 дітей.

Голова , ГО «Учасників АТО та волонетрів «Патріот» , член виконкому Олександр Русін подякував міській владі за проведену роботу щодо соціального захисту родин учасників АТО та зазначив:

- Полтава – одне із небагатьох міст України, у якому міська влада системно і послідовно опікується проблемами учасників АТО та їх ніх родин. Хлопцям у зоні АТО значно спокійніше, коли вони знають – про їх ні родини турбуються, діти не залишені без уваги.

Дане рішення підлягає затвердженню на сесії міської ради.

Поділіться з друзями:   

Останні новини