Архів

Друк

Мисливські господарства - багато недопрацювань

Заступник голови облдержадміністрації Володимир ЗАМИКУЛА 17 березня взяв участь у розширеному засіданні ради Полтавської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

Під час наради було заслухано звіт про роботу Полтавської обласної організації УТМР за 2010 рік, перспективи розвитку мисливського господарства та покращення роботи обласної, районних та первинно-мисливських організацій УТМР.

Аналіз результатів перевірок ведення мисливського господарства та дотримання вимог природоохоронного законодавства, проведених полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства вказав на ряд суттєвих недоопрацювань у даній сфері. Зокрема це стосується фактів зменшення чисельності диких тварин, проявів браконьєрства, кадрового забезпечення мисливських господарств, ефективності контрольно-профілактичних заходів з запобігання незаконному відстрілу тварин.

За результатами обговорення піднятих питань було намічено перелік організаційних заходів, спрямованих на підвищення ефективності природоохоронних заходів мисливських господарств, підвищення рівня економічної ефективності господарювання, вдосконалення та відновлення системи розведення дичини, посилення рівня контролю та відповідальності користувачів мисливських угідь, підвищення професійного рівня єгерської служби.

 

За матеріалами Полтавської ОДА

Поділіться з друзями:   

Останні новини