Архів

Друк

Жителі новосайжарщини зустріли весну суботниками

За ініціативою голови районної ради Володимира Левицького, голови районної державної адміністрації Сергія Шовкопляса та селищного голови Андрія Реки, мешканці Новосанжарського району вийшли прибирати власні садиби, території узбіч.

Працівники цього дня наводили порядки на території закріпленій за їхніми підприємствами установами та організаціями. Не залишилися осторонь громадські місця, зокрема вулиці і парки.

Працівники Новосанжарської районної ради на чолі із заступником голови Миколою Перервою здійснювали чистку Комсомольського парку від парослі. За підрахунками на боротьбу за чисте довкілля вийшло близько двох тисяч жителів району. Суботник тривав з восьмої години ранку до першої години дня. Велику допомогу в прибиранні селища надав керівник Новосанжарська філія ВАТ «Полтаваобленерго» Володимир Остапчук, виділивши техніку, за допомогою якої проріджували високі дерева, та депутат районної ради Василь Красюк, керівник Новосанжарського Держлісгоспу, який надав машину для подріблення деревини на тріски.

Селищний голова Андрій Река, за підтримки районної ради та районної державної адміністрації, планує проведення очищення прибережної зони та русла річки Ворскла. Нові Санжари приготувалися до зустрічі гостей. Основним завданням жителів селища є підтримка чистоти довкілля, збереження культурних надбань та відновлення втрачених цінностей.

За матеріалами сайту Полтавської обласної ради

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини