Архів

Друк

У Гребінці переселенці та представники спільноти разом вчаться писати соціальні проекти

27 січня в Гребінці був організований тренінг для переселенців та представників місцевої громади по написанню соціально значущих проектів та започаткуванню власної справи.

Провела інтерактивне навчання Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» за сприяння Відділу культури та архівної справи райдержадміністрації.

За словами керівника проекту Олександра Чепура, учасники не лише отримали нові знання та навички у написанні проектів соціального спрямування, а й налагодили партнерські зв’язки задля подальшого мирного співіснування в громаді та налагодження діалогу.

На початку інтерактивного заняття начальник Відділу культури та архівної справи Гребінківської райдержадміністрації Ростислава Запорожець наголосила, що під час роботи учасники також обговорюватимуть та вирішуватимуть найболючіші питання місцевої громади, працюватимуть не над власним баченням проблем, а над тим, що наболіло людям, особливо що стосується проблем переміщених осіб.

Для оцінки рівня знань та змін, що відбулись під час тренінгу, учасникам запропонували анонімне анкетування. А тренер проекту Олександр Чепур провів майстер – клас, в ході якого надав практичні рекомендації з написання проектів соціальної тематики, розробки бізнес – планів та реалізації власної ініціативи.

Учасниками тренінгу стали переважно переселенці з тимчасово окупованих територій. Зараз вони готові працювати на благо міста, яке потроху стає для них рідним. Про це повідомляють організатори.

Захід пройшов у рамках проекту «Посилення розвитку самодопомоги серед внутрішньо переміщених осіб та залучення їх до суспільного життя приймаючої громади» за підтримки Європейського Союзу представництва в Україні, що адмініструє Громадська організація МАRТ та в рамках програми «Активні громадяни».

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини