Архів

Друк

Полтавка Валентина Макарівна Воротинець відзначила 100-річний ювілей

У суботу, 23 січня, 100-річний увілей відзначала ще одна полтавка, Валентина Макарівна Воротинець.

Жінка народилася 1916 року в с. Гавронці Диканського району в сім'ї столяра. Закінчила школу № 14. Більшу частину свого життя пропрацювала на трикотажній фабриці.

Життя у Валентини Макарівни склалося нелегке. У 1949 році жінка втратила чоловіка, який був військовим офіцером. Але протягом усього життя поруч були люблячі діти, які завжди підтримували свою маму. Сьогодні ювілярка має трьох дітей, чотирьох онуків та сімох правнуків.

Не дивлячись на такий поважний вік, у Валентини Макарівни гарне самопочуття та чудова пам'ять. Допомагає донці по домогосподарству. Ювілярка впевнена: вік – не показник, а рух – запорука міцного здоров'я.

Суботнього ранку любу маму, турботливу бабусю і прабабусю вітала велика, дружна родина. Зі щирими побажаннями та подарунками до ювілярки завітав і міський голова Олександр Мамай:

− Найголовніше – це здоров'я. Бажаю, щоб у Вас воно було міцним. Нехай поруч з Вами завжди будуть ті, кого Ви любите. А Ви, в свою чергу, радуйте їх своєю посмішкою, своїми порадами.

Очільник міста вручив Валентині Макарівні квіти, спеціально приготований до ювілею торт, подяку міського голови з нагрудним знаком, подарунки від міської влади та від себе особисто.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини