Архів

Друк

Полтавка Василина Степанівна Тимошенко відзначила 100-річний ювілей

100-річний ювілей 8 січня 2016 року відзначила полтавка Василина Степанівна Тимошенко.

Життєвий шлях цієї жінки, як і багатьох її ровесниць, склався нелегко. Але винагородою за всі випробування стала велика дружня родина, люблячі діти, онуки і правнуки. Останні, незважаючи на те, що живуть хто в інших містах, хто в інших країнах, нині всі зібралися під дахом такої рідної для всіх хати, аби привітати берегиню свого роду з такою поважною датою.

З привітаннями до теплої оселі ювілярки завітав і міський голова Полтави Олександр Мамай. Він висловив щирі слова подяки жінці за те, що стільки років свого життя вона присвятила Полтаві, що дала життя і виховала таких чудових дітей та онуків, що й сьогодні своїм прикладом надихає молодші покоління:

- Я не бажатиму Вам прожити ще 100 років, бо не хочу Вас обмежувати! – зазначив міський голова. – Живіть і живіть, будьте здоровою і залишайтеся тією головною людиною, яка збирає навколо себе стільки чудових, рідних людей!

Незважаючи на поважний вік, всі вітання, квіти і подарунки Василина Степанівна приймала особисто: в свої 100 років ця чарівна жінка живе і обслуговує себе сама, порається по господарству, навесні саджає город, і навідріз відмовляється переїздити до онучок, які проживають в Полтаві. «Бо рух – це життя», - говорять одночасно мер і ювілярка.

Дійсно, погоджуються рідні Василини Степанівни, вона все-все життя працювала, ніколи не сиділа, склавши руки, і нині залишається такою ж моторною! Все пам'ятає і помічає, багато читає, має вдома чіткий порядок. Людей, які бажають привітати Василину Степанівну, - надзвичайно багато, бо все своє життя вона присвятила викладанню в школі (з 1939 року – в Чорнухінській, а з 1964 року – середній школі села Крутий Берег, з якої й пішла на заслужений відпочинок).

Нині Василина Степанівна має доньку (на жаль, син пішов з життя у 2013 році), шістьох онуків і двох правнучок. Говорить – мало, і вірить, що стіни рідного дому й далі наповнюватимуться сміхом нових членів доброї, дружньої родини!

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини