Архів

Друк

Безпеку життєдіяльності громад гарантують регіональні програми

11 березня постійна комісія обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку розглянула профільні питання, які планується внести до проекту порядку денного чергової сесії обласної ради.

У засіданні, яке вів голова комісії Дмитро Хрістов, взяв участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

Депутати розглянули та обговорили проекти комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 - 2015 роки, регіональної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Полтавської області на 2011 – 2015 роки, регіональної цільової соціальної програми забезпечення пожежної безпеки на 2011 – 2015 роки, обласної цільової соціальної програми протимінної діяльності на 2011 - 2014 роки, Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2011-2014 роки, які представили виконуючий обов’язки начальника штабу УМВС України  в області Руслан Рославлєв, начальник УМНС України в області Андріян Орліковський, заступник начальника управління ДАІ УМВС України в області Микола Стоцький.

Реалізація завдань цих програм, які коштуватимуть обласному бюджету у  понад 17 мільйонів гривень, забезпечить більш ефективну роботу по профілактиці правопорушень, дорожньо-транспортних пригод, зменшить ризик виникнення надзвичайних ситуацій, гарантуватиме захист населення і територій від їхніх наслідків, мінімізує загрозу від дії вибухонебезпечних предметів.

Депутати підтримали пропозицію своїх колег із постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном щодо спрощення назви Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2011-2014 роки. Відтак, рекомендовано іншу назву – «Програма безпеки дорожнього руху на 2011-2014 роки».

Проекти вищеназваних програм комісія схвалила та рекомендувала їх для розгляду сесією обласної ради.

У контексті питання про попереднє узгодження напрямів використання вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету за станом на 1 січня 2011 року, на пропозицію заступника голови обласної ради Володимира Марченка та депутата Михайла Кривошея, Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації рекомендовано внести до проекту обласної Програми «Попередження виникнення аварійних ситуацій в окремих загальноосвітніх навчальних закладах області на 2011 рік» Яхниківську загальноосвітню школу Лохвицького району.

У ході засідання депутати також розглянули та підтримали проекти сесійних рішень: про комісію обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих, про припис прокурора області.

Питання про внесення змін до складу кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області вирішено розглянути на наступному засіданні постійної комісії.

За матеріалами oblrada.pl.ua.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини