Архів

Друк

Підписана угода про соціальне партнерство

У рамках заходів, присвячених 15-й річниці Конституції України в місті відбулася непересічна подія - підписана угода про соціальне партнерство між виконавчим комітетом Лубенської міської ради на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком та ВАТ "Лубенський молокозавод" (голова правління Василь Максимов).

Головною метою цього спільного проекту є посилення соціального захисту та соціальної підтримки найбільш незахищених верств населення нашого міста.

Відповідно до цієї угоди громадяни похилого віку, інваліди, ветерани та одинокі малозабезпечені громадяни, а також сім’ї з дітьми, в першу чергу - багатодітні родини, які виховують дітей-інвалідів, сироти та діти позбавлені батьківського піклування матимуть змогу у мережі магазинів "Молоко" ВАТ "Лубенський молочний завод" пільгово отримувати продукцію цього підприємства.

Вже в червні цього року, відповідно до списків складених відділом у справах сім’ї та молоді, службою у справах дітей і управлінням праці та соціального захисту населення, пільгові талони на отримання молочної продукції отримали 128 малозабезпечених сімей та одиноких матерів, 290 дітей із 88 багатодітних родин, 48 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 34 громадянина, що не мають права на пенсію та отримують державну соціальну допомогу.

Всього буде реалізовано 500 таких талонів на загальну суму 15 тис.грн. на місяць.

ВАТ "Лубенський молокозавод" стало першим підприємством, що відгукнулося на пропозицію міської влади брати участь у проектах муніципального соціального замовлення. Є підстави стверджувати, що подібні проекти не лише виконують функцію благодійності та меценатства, а й сприяють розвитку конкурентного середовища в місті, стимулюють місцевого виробника, сприяють розвитку у громадян почуття національної гідності, моралі та духовності.

Тож міська влада завжди відкрита для партнерства і запрошує всі підприємства, організації, приватні фірми до взаємовигідного співробітництва, результатом якого стане вдячність лубенців та підвищення якості їх життя.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини