Архів

Друк

Сьогодні діти та Студрада міста разом малювали на асфальті

Міжнародний день захисту дітей відзначається 1 червня щороку, а встановлене це свято ще в листопаді 1949-го, ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

День цей покликаний привернути увагу світової спільноти, і нашої в тому числі до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля і багатьох інших.

Діти – наше майбутнє! Діти – це підростаюче покоління, яке прийде на заміну нам і буде розвивати наше суспільство. Ми повинні оберігати нашу надію, наше майбутнє, бо саме від них залежить у якій країні ми будемо жити.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно із Полтавською обласною організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України!» організували та провели 02 червня 2011 року культурно-мистецьку програму для дітей пільгових категорій «Містечко дитячих мрій» у парку «Перемога». До проведення даного заходу також долучилася Студентська рада м. Полтава та активна молодь.

З привітальним словом виступили голова Полтавської обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України!» Руслана Крайнова, яка нагородили грамотами організації переможців Всеукраїнського конкурсу «Таланта багатодітної родини» та голова Студентської ради м. Полтава Ігор Рева, який побажав малечі щасливого дитинства та побільше посмішок.

Відео - звернення Ігоря Реви до дітей:

На початку свята виступили діти, які підготували художні номери. Після невеликої концертної програми, всі учасники мали можливість прийняти участь у роботі чотирьох містечок, а саме: містечка малюнків, містечка інтелектуальних ігор, містечка творчості та спортивного містечка. А після проведення різних конкурсів, всі діти змогли прийняти участь у спортивній грі «Веселі старти».

По закінченню заходу всі учасники свята отримали солодкі подарунки та можливість безкоштовно відвідати атракціони.

Було багато радості, посмішок та веселощів. І немає нічого найдорожчого ніж, посмішка дитина, яка щаслива, нехай навіть по-своєму, по-дитячому.

Про діяльність Полтавської обласної організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України!» нам розповіла її голова Руслана Крайнова. Вона також є депутатом обласної ради від КПУ.

За її словами, це не одноразовий захід. Їхня організація має ряд програм, які працюють протягом року. Працюючи з малозабезпеченими родинами, вони намагаються допомогти їм у вирішенні проблем. Активно співпрацюють з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради та з Центром соціальних служб сім'ї та молоді. Ця служба надає дітям, батьки яких опинились в складних матеріальних обставинах, допомогу психолога. Також організація допомагає одиноким матерям, які в складних умовах виховують своїх дітей, та допомагаємо залучити їх дітей до творчості. Вже 8-й рік підряд проходить всеукраїнський фестиваль "Таланти багатодітної родини", заключний тур якого проводиться в Артеці. Нашу область на цьому конкурсі представляли 32 учасники. В деяких номінаціях вибороли 1-2-3 місця та отримали цінні призи. Найближчим часом буде проведено родинне свято для цих сімей на березі р. Ворскла.

Свої думки про захід нам розказала голова Студради Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, майбутній педагог Катерина Яременко:

- Кожна дитина потребує твоєї уваги. Ми переконалися в цьому, залучившись до благодійної акції, яка проходила за ініціативи Студентської ради м. Полтави. Цільовою аудиторією заходу були дошкільнята та діти молодшого шкільного віку, адже ми знаємо, що провідною діяльністю для них є гра. В грі діти розвиваються, пізнають навколишній світ через призму дорослого життя.

Найбільше нам запам’яталися дитячі очі та посмішка, яка була щирою та непідкупною. Тож давайте дарувати нашим дітям любов, увагу та ласку, віру в щасливе майбуття.

Поділіться з друзями:   

Останні новини