Архів

Друк

Кременчуцькі депутати затвердили Програму «Турбота» на 2014 рік

З метою посилення та вдосконалення цілісної системи соціального захисту населення м. Кременчука 25 лютого на сесії Кременчуцької міської ради депутати розглянули і прийняли рішення «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Кременчука «Турбота» на 2014 рік».

Затверджено також звіт про використання коштів, передбачених у міському бюджеті на виконання минулорічної програми «Турбота».

Програма сформована з метою необхідності збереження пріоритетних напрямів соціального захисту, що дозволяють підтримувати життєдіяльність найбільш соціально незахищених мешканців міста. Вона включає додаткові заходи щодо матеріального забезпечення та поліпшення обслуговування громадян міста, які потребують соціальної допомоги і підтримки, містить додаткові гарантії соціального захисту населення.

Програмою передбачено фінансування у 2014 році матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення у сумі 205 тис. грн.., відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням бензину за пільговою ціною інвалідам, які мають автомобілі з ручним керуванням у сумі 210 тис. грн. На торговельне обслуговування дітей-інвалідів віком до 18 років, на яких батьки отримують державну соціальну допомогу; дітям-сиротам та дітям, які знаходяться під опікою; сім’ям, в яких виховується 3 та більше дітей, які отримують допомогу, як малозабезпечені; інвалідам І групи по зору, одиноким інвалідам, які перебувають на обліку в територіальних центрах у сумі 300тис. грн.. 230 тисяч гривень передбачено на гаряче харчування одиноких громадян похилого віку та інвалідів, які перебувають у складних життєвих обставинах, 465 тис. грн.. – на перевезення пенсіонерів на присадибні ділянки, 460 тис. грн.. – на відшкодування витрат підприємств за надані пільги на комунальні послуги інвалідам по зору, родинам загиблих воїнів-афганців, Почесним громадянам міста. На фінансову підтримку статутної діяльності громадських організацій інвалідів та ветеранів передбачено 330 тис. грн.., на виплату щомісячної стипендії міського голови у розмірі 200 грн. мешканцям міста, яким виповнилося 100 років і більше та 100 грн. мешканцям міста, яким виповнилося від 95 до 100 років – 110 тис. грн.. На фінансування діяльності міського Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів виділено 2 млн. 145 тис. грн.., безкоштовне харчування дітей пільгових категорій у загальноосвітніх і дошкільних закладах міста – 1 млн. 540 тис. грн..

У міському бюджеті на виконання програми також передбачені кошти на забезпечення літнього оздоровлення дітей пільгових категорій в шкільних таборах, матеріальну допомогу на придбання шкільної форми дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, додаткове фінансування на харчування, придбання медикаментів, перев’язувальних засобів для лікувально-профілактичних закладів, де обслуговуються інваліди Великої Вітчизняної війни, фінансування послуг із забезпечення медичних закладів чистою привозною питною водою, забезпечення щорічного надання фінансової допомоги інвалідам шляхом сплати вартості їх навчання у вищих навчальних закладах Кременчука, надання послуг з поховання ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 1 та 2 категорії.

Всього понад 6,5 млн. грн..

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини