Архів

Друк

У Кременчуці підведено підсумки благодійної акції «Серце до серця»

З 1 по 14 травня 2011 року Кременчук вчетверте брав участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця», організованою Всеукраїнським благодійним фондом.

Старт акції у Кременчуці дав особисто міський голова Олег Бабаєв, який на останній сесії міської ради закликав усіх депутатів та звернувся до всіх кременчужан з проханням не бути байдужими до добрих справ і зробити свій посильний внесок. І, як приклад, першим особисто поклав до скрині 1000 гривень.

Протягом двох тижнів волонтери, а це переважно члени Молодіжного Парламенту Кременчука та Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій, учні загальноосвітніх шкіл міста, збирали кошти на придбання медичних препаратів, які необхідні дітям, хворим на цукровий діабет.

З 1 по 13 травня – акція проходила у всіх навчальних закладах міста, 29 квітня 2011 року у Міському палаці культури пройшов Другий Благодійний Бал, під час якого було зібрано 8 тис. 200 грн., а 14 травня на площі «Незалежності» відбувся фінальний етап акції. Цього дня сотні волонтерів зі спеціальними скриньками збирали кошти – волонтерський рух охопив буквально усі мікрорайони міста. На площі «Незалежності» з самого ранку вирував піднесений настрій, було досить багатолюдно і видовищно. Прекрасні виступи вихованців Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання та Будинку дитячо-юнацької творчості межувалися зі збором коштів у рамках акції «Серце до серця», до якого долучилися депутати міської і районних рад від різних політичних сил. Всіх присутніх від імені міського голови Олега Бабаєва привітав перший заступник міського голови Андрій Погрібний. Він прийшов зі своєю донькою, яка є активним волонтером акції. Андрій Погрібний зазначив, що він особисто бере участь в акції третій раз - у попередні роки, як депутат міської ради, цього року – як посадовець. Він наголосив на важливості подібної доброчинності і закликав всіх заможних людей міста не залишатися байдужими до цієї доброї справи, показавши приклад - особисто в черговий раз поклавши у волонтерську скриньку кошти. Завершилася урочиста частина флеш-мобом - волонтери, які брали участь у акції, створили символічне червоне серце.

За підсумками –Кременчук зібрав 61тис.621грн. 68 коп. готівкою. Кошти ж, які надходили від кременчужан на спецрахунок безготівковим шляхом наразі підраховуються, тож остаточна сума внеску кременчужан у Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» буде відома за декілька днів.

Поділіться з друзями:   

Останні новини