Архів

Друк

Для психологів установ виконання покарань Полтавщини провели тренінг на тему «Протидія торгівлі людьми»

 

Благодійна Асоціація «Світло надії» спільно з Міжнародною організацією з протидії торгівлі людьми «The A21 campaign» провели у Полтаві тренінг для психологів установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області на тему «Протидія торгівлі людьми».

Кампанія А21 виступає за скасування несправедливості в 21-столітті та має 4 основні цілі:

- попередити випадки торгівлі людьми;

- підтримати і захистити потерпілих від торгівлі людьми;

- притягнути злочинців до відповідальності і посилили правові міри по відношенню до проблеми торгівлі людьми;

- партнерство з правоохоронними органами, постачальниками послуг і громадськістю для створення всестороннього фронту боротьби проти торгівлі людьми.

Одним із напрямків роботи кампанії А21 є налагодження взаємовідносин з ключовими урядовими органами і неурядовими організаціями, а також вивчення першочергових потреб в Україні. Оскільки наша держава є країною-постачальником багатьох жертв, яких продають закордон. Розширення роботи в Україні дасть змогу активістам організації стратегічно допомогти людям, які знаходяться у зоні ризику і потерпілим від насилля. В Україні вже надана допомога кільком жертвам торгівлі людьми (включаючи надання медичної допомоги). Також розпочалась відповідна профілактична робота, до якої долучилась і Полтава.

Тренери розповіли присутнім про основні активності кампанії А21, світову статистику торгівлі людьми, форми експлуатації, приховані ризики і надали основні поради, які має знати кожна людина, яка виїздить за кордон навчатися, працювати чи відпочивати.

Роман Дрозд,
керівник пенітенціарного напрямку БА «Світло надії»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини