Архів

Друк

Для дитячого будинку сімейного типу родини Требухів міська влада влаштувала свято

Делегація на чолі із заступником міського голови Світланою Порохнею завітала до вихованців із майбутніми весняними святами, подарунками та теплими вітаннями.

До міської влади долучились волонтери та соціальні працівники з Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Приємною несподіванкою стало те, що до цього дитячого будинку завітали наші гості із Німеччини із міста-побратима Лайнфельдена-Ехтердингена.

– Міська влада допомагала і буде допомагати цій родині, адже вони зуміли передати тепло та любов сім’ї своїм дітям, – зауважила Світлана Порохня. – Ось і щойно телефонував міський голова та запитував чи немає проблем в родині Требухів, передав вітання дітям та батькам із Великоднем.

Німецькі колеги (а всі троє працюють теж в муніципальних органах влади) були дуже вражені такій формі виховання, повідомили, що вона кардинально відрізняється від інших форм навчання та виховання і розповіли, що в Німеччині є лише трішки подібні. Там існують цілі дитячі містечка, в які як на роботу приходять батьки та працюють із дітьми. А от такої практики близького та постійного спілкування із родиною в нашому місті-побратимі немає.

Діти в родині Требухів надзвичайно талановиті, тому гості почули і декламацію віршів, гру на скрипці та піаніно, а також отримали малюнки та красиві сувеніри.

А від цієї радісної сім’ї представники міської влади вирушили до школи-інтернату №2. Вихованці цього навчального подарували гостям цікавий святковий концерт, а отримали теплі вітання як від влади, так і від духовенства, отримали смачні подарунки та іграшки.

Поділіться з друзями:   

Останні новини