Архів

Друк

Студенти Лохвиччини вивчали права людини

29 січня 2013 року в Лохвицькому медичному училищі студенти обговорювали тему толерантності.

У дружньому колі спілкувалися представники студентського самоврядування, актив училища, викладачі та представники Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ». Студентська молодь зібралася, щоб обговорити актуальні питання – основні права людини, що таке толерантність і чи потрібно бути толерантним. Організаторами заходу виступили адміністрація навчального закладу та волонтери ПОМГО «Твій Світ ».

Олександр Чепур, голова молодіжної громадської організації «Твій Світ» говорить: «В ході дискусії кожен бажаючий міг висловити свої власні думки щодо розуміння поняття «права людини» та їх важливості у житті сучасної людини».

Студенти були налаштовані на серйозні розмови, та організатори запропонували практичні вправи та ігри, які мали приховану мету – кожен із учасників повинен був з’ясувати для себе поняття толерантності та перевірити власний рівень цієї якості за допомогою опитування.

Заступник директора училища, психолог Світлана Григорівна Лесик підсумовує зустрічі громадських активістів і студентів: « Кваліфіковані тренери запропонували студентам розв’язати штучно створені ситуації на тему толерантності та прав людини. У дискусіях молодь виявила активність, винахідливість, і толерантність.»

Олександр Чепур також нагадав, що заходи відбуваються в рамках проекту «Молодіжний дебатний центр «Дитяча рада прав людини» за підтримки Фінського Фонду Місцевого Співробітництва і на даному етапі триває робота зі студентською молоддю Полтавщини.

Одна зі студенток міркує: «Я вважаю що кожна людина має бути толерантною: в першу чергу терпеливою і думати про інших, допомагати стороннім, поважати права інших! Любіть і цінуйте кожну людину!» Даний захід є продовженням ініціативи «Студентське життя – простір толерантності», який вже давно вийшов за рамки проекту та став молодіжним рухом. Також того дня студенти отримували тематичні буклети і флаєри, виготовлені в рамках проекту.

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ»
Поділіться з друзями:   

Останні новини