Архів

Друк

Як обрати якісні креветки

Морепродукти є одними з найбільш корисних та поживних продуктів на нашому столі.

Однак, недобросовісні перевізники та постачальники морської екзотики не завжди дотримуються правил її транспортування та зберігання, в наслідок чого делікатес може з корисного перетворитися на небезпечний для нашого здоров'я, а то й взагалі стати причиною отруєння. Отже, що ж не завадить знати про морепродукти?

Креветки можуть бути різного розміру: є зовсім маленькі (не більше 2х см) і дуже великі. Крім того, розрізняють холодноводні і тепловодні креветки. Саме останні зазвичай досягають найбільших розмірів: тигрові – до 30 см, королівські - 20 см.

Тепловодні креветки живуть в теплих морях, до нас їх привозять з південної Азії, з Тайланду, Індонезії, Китаю та В'єтнаму, а останнім часом ще й з Бразилії, Еквадору та Нікарагуа. Найбільше притензій до якості продукції, яка надходить з Південної Азії, вона часто буває нашпигована антибіотиками і різними добавками. Креветки ж, які надходять до нас з ферм, розташованих в Латинській Америці, вважаються найбільш якісними та екологічно чистими, оскільки там дуже дорожать своєю репутацією та пред'являються високі вимоги до продукції. Крім того, якщо з ферм в Латинській Америці почне надходити неякісний товар, то у них зіпсується репутація, і з ними ніхто не буде співпрацювати.

Холодноводні креветки надходять на наш ринок з країн, що омиваються холодними морями (Канади, Литви, Естонії, Данії, Норвегії і Данії). Незважаючи на те, що холодноводні креветки менші за розмірами й коштують дешевше, ніж тепловодні, але, саме вони міститься більше поживних і корисних мікроелементів. Між іншим і найсмачнішими вважаються креветки, виловлені близ берегів холодної Канади і Гренландії.

Креветки продаються охолодженими, замороженими, консервованими і вже готовими до вживання. Найчастіше, в наших супермаркетах зустрічаються варено-заморожені креветки. Однак, найбільш корисним є свіжозаморожений продукт. Якщо ви купуєте креветки, розфасовані по пакетах, то зверніть увагу на вагу пакета і вартість продукту за кілограм. Наступний важливий момент: інформація про компанію-виробника повинна бути повною. Не просто назва ТОВ "Ромашка", а повна юридична назва, з адресою, поштою і телефоном. Цифри, вказані поруч з вагою (наприклад 100/150) означають, що в пакеті лежить від 100 до 150 креветок. По-іншому це називають "калібр". Так, чим більші креветки, тим менша кількість їх буде в одному кілограмі, і, навпаки, чим менші креветки, тим їх більше буде вказано на упаковці. Звісно якщо вагу не «збільшили» за рахунок надмірної кількості льоду.

Потемнілі голови свідчать про те, що продукт багаторазово розморожували й заморожували. А ось зелений колір свідчить, що креветки харчувалися планктоном, це не впливає на якість продукту.

Тож обираючи продукти, будьте уважними та прискіпливо читайте інформацію на споживчому маркуванні.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини