Архів

Друк

На 8 АЗС області держінспектори виявили порушення

Впродовж липня інспектори з державного метрологічного нагляду ДП «Полтавастандартметрологія» перевірили 8 підприємств регіону, на всіх із них без винятку виявлені порушення вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Цього разу під прицілом контролюючого органу здебільшого опинилися автозаправні станції області.

Зокрема, при перевірці АЗС ФО-П Фесюк О.О. (смт. Галещина) встановлено, що підприємство користувалося двома паливо-роздавальними колонками, які показували невірні результати та метроштоком з терміном повірки, що минув. На заправці не виявилося засобів вимірювальної техніки для контролю температури та густини нафтопродуктів, без яких неможливо вести достовірний облік цих речовин, адже, як відомо, при різних температурах густина нафтопродуктів, а отже і їхній об’єм, змінюються. Не змогли показати інспекторам і паспорти та формуляри на паливо-роздавальні колонки та перелік засобів вимірювальної техніки, які підлягають повірці в поточному році. Крім того, не вівся контроль базових висот рівня нафтопродуктів у резервуарах, а технічні оливи відпускалися споживачам на розлив з ємності без застосування оливороздавальних колонок, як цього вимагають чинні стандарти.

Під час перевірки АГЗП ТОВ «Креміньпропангаз» (м.Кременчук) встановлено, що підприємство користувалося двома неповіреними манометрами газороздавальних колонок та не мало в наявності переліку засобів вимірювальної техніки, які підлягають повірці і журналу оперативного обліку надходження скрапленого вуглеводневого газу.

Загалом в результаті проведених перевірок складено 8 приписів про усунення порушень, користуватися обладнанням, яке не пройшло перевірку на точність, заборонено. Двом суб’єктам господарювання довелося взагалі заборонити виконання будь-яких вимірювань, через те, що всі наявні у них прилади та пристрої виявилися неточними та неповіреними. До адміністративної відповідальності притягнено 6 осіб, застосовано адміністративні стягнення на загальну суму близько 1 200 гривень, 4 справи передано до правоохоронних органів.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини