Архів

Друк

Валерій Головко доручив АМКУ моніторити ціни на продукти харчування й ліки

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко звернувся з листом до Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з проханням постійно моніторити ціни на продукти харчування, які входять до так званого соціального кошика.

Про це під час апаратної наради очільник області повідомив особисто голові відділення АМКУ Володимиру Оніщенку. Голова ОДА наголосив, що на деякі торгівельні мережі при формуванні ціни поводяться на споживчому ринку некоректно.

У відповідь Володимир Оніщенко зауважив що працівники теруправління АМКУ вже відпрацьовують та аналізують стан цін на продукти харчування в районах. Що ж до моніторингу продуктових мереж, то тут ситуація складніша. Саме тому Полтавське обласне територіальне управління АМКУ має намір звернутися до центрального керівництва з проханням дослідити центри розподілення товарних груп по мережах, де якраз і формується роздрібна ціна на продукти харчування.

За сприяння Полтавської ОДА Антимонопольний комітет також перевірить і формування ціни на хліб так званої простої рецептури. Облдержадміністрація надасть інформацію, з якими хлібопекарськими підприємствами було укладено меморандум про придбання зерна за пільговою ціною на виготовлення соціального хліба, Антимонопольний комітет, у відповідь, перевірить, чи дотрималися хлібопекарі умов меморандуму, зокрема, і в формуванні ціни.

Ще одна перевірка зачепить аптекарську мережу й стосуватиметься цін на ліки. Як прокоментував голова Полтавської ОДА, під час стрімкого стрибка курсу долара у аптекарській мережі області так само стрімко зросли й ціни на ліки. «Склалося таке враження, що на момент зростання курсу долара всі аптечні склади були порожні, — зауважив голова ОДА. — Коли ж курс відносно стабілізувався, ліки чомусь не подешевшали так само оперативно, як і зросли в ціні».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини