Архів

Друк

Незабаром полтавці та жителі області зможуть поласувати смачними «новинками»

На базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося чергове засідання обласної дегустаційної комісії з поставлення на виробництво нових видів продукції.

А це 11 розробок 5-ти підприємств області.

Зокрема, цього разу, 4 види нової продукції представило ТОВ «Кременчуцький хлібозавод», ПП «Полтавський хлібозавод «Південний», ПАТ «Полтавакондитер», ТОВ «Гранд-молпродукт» (смт. Чутове) та Полтавська приватна пекарня «Креновий лист».

До складу обласної дегустаційної комісії увійшли представники державного підприємства «Полтавастандартметрологія», державної санітарно-епідеміологічної служби та обласної асоціації «Полтавахліб». Очолила роботу комісії генеральний директор ДП «Полтавастандартметрологія» Алла Миронова.

Виробникам деяких з представлених «новинок» доведеться доопрацювати технічну документацію та внести зміни до інформації на споживчому маркуванні, аби вона повністю відповідала вимогам нормативних документів. Проте, комісія одностайно дійшла згоди, що кожен з представлених видів продукції, гідний того, аби отримати дозвіл на поставлення на виробництво. Тож вже найближчим часом полтавці та жителі області зможуть поласувати смачними «новинками» та оцінити майстерність місцевих виробників.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини