Архів

Друк

Влада області звернеться до Кабміну, щоб врегулювати ціни на продовольчому ринку

Щоб дати лад цінам на продукти харчування, Уряд повинен скасувати минулорічну постанову про заборону перевірок суб’єктів господарювання.

Зі зверненням про відміну такої постанови до Кабінету міністрів має намір звернутися Полтавська облдержадміністрація. Про це на розширеній колегії у четвер повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло. До таких дій керівництво регіону спонукає різке, хаотичне і мало не щоденне підвищення цін на продукти харчування у мережах супермаркетів. Суттєво зросли ціни на борошно, цукор, яйця, олію, гречку. Під час колегії голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко звернувся до Антимонопольного комітету з проханням перевірити, чи є економічні підстави для такого здорожчання продуктів українського виробництва, чи це елементарна спроба нажитися завдяки панічним настроям населення.

«На товарних ринках області дійсно зараз паніка. Проте відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА існують регульовані ціни на соціально захищену групу товарів. Виконання цього розпорядження потрібно контролювати, але без дозволу Уряду ми просто не маємо права проводити перевірки», — прокоментував голова АМКУ в Полтавській області Володимир Оніщенко.

Отримати законні повноваження, щоб вплинути на цінову політику й навести нарешті лад на продуктовому ринку, влада області може після відміни постанови Кабміну.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини