Архів

Друк

Росіяни знову відмовилися від українських сирів

Росія заборонила ввезення молочної продукції кількох українських підприємств.

"Відповідна інформація направлена у відповідності з правилами СОТ уповноваженому органу, у Федеральну митну службу і управління Росспоживнагляду по суб'єктах РФ", - заявили у Росспоживнагляді.

Зокрема, під заборону потрапила продукція шести українських компаній. "З метою забезпечення прав споживачів Росспоживнагляд призупинив ввезення на територію РФ молочної продукції українських виробників: ПП "Рось", філія "Охтирський сиркомбінат", АТ "Пирятинський сиркомбінат", ТОВ "Гадячсир", ПАТ "Золотоніський маслоробний комбінат" та ТОВ "Техмолпром", - зазначили в санітарній службі. У відомстві заявили, що нібито виявили порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, що говорить про фальсифікації. Так, за даними санітарної служби, сири ПП "Рось", філія "Охтирський сиркомбінат" та АТ "Пирятинський сиркомбінат" не відповідали вимогам федерального закону "Технічний регламент на молоко і молочну продукцію" за жирно-кислотним складом.

Сири виробництва "Пирятинський сиркомбінат" не відповідали техрегламенту на молоко за масовою часткою білка, масовою часткою жиру і масовою часткою вологи.

"В сирах виробництва ПАТ "Золотоніський маслоробний комбінат" і виробництва ТОВ "Техмолпром" виявлено невідповідність та іншим вимогам федерального закону "Технічний регламент на молоко і молочну продукцію", - заявили в Росспоживнагляді. Нагадаємо, що в лютому 2012 року Росія вже забороняла ввезення сирів деяких українських виробників. У квітні того року вирішили поступово зняти ембарго на поставки сиру за умови виконання українськими виробниками російських вимог.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини