Архів

Друк

Хлібопекарі області розширюють асортимент своєї продукції

На базі ДП «Полтавастандартметрологія» відбулося засідання обласної дегустаційної комісії.

Його мета - поставлення на виробництво нових видів продукції. Цього разу, 7 хлібопекарних підприємств нашої області представляли на суд компетентних дегустаторів 22 види своїх нових розробок. Крім того, виробники демонстрували продукцію, яка вже протягом тривалого часу з успіхом реалізовується у торгівельній мережі, але до її рецептури внесено ряд доповнень та змін.

Свою продукцію представляли ТОВ «Полтавахліб-3», ФОП «Ляшко», ТОВ «АПК Докучаївські чорноземи», ПП «Полтавський хлібозавод «Південний», ТОВ «Решетилівський маслозавод», ТОВ «Саната 777», Фермерське господарство «Агро-ера». Найбільше «новинок» належить ТОВ «Решетилівський маслозавод» - відразу 9 різновидів продукції. В її числі 3 види оригінального солодковершкового масла: збагачене вітамінами та мінеральними речовинами для дітей від 3 до 6 років, збагачене вітамінами та мінеральними речовинами для дітей від 7 до 17 років та з травами 62,5% жиру. А також 4 сирних десерти з різними смаками та два види сиру вершкового.

Крім того, для поставлення на виробництво запропоновано по 3 види булочок та печива, а також рулет «Сорочинський», пиріг «Святковий», кекси «Святковий» і «Весняний», плетінку здобну з кунжутом, хліб польовий формовий, торт «Гілка» та насіння соняшнику смажене.

До складу обласної дегустаційної комісії входили представники державного підприємства «Полтавастандартметрологія», державної санітарно-епідеміологічної служби, Полтавського університету економіки та торгівлі, обласної асоціації «Полтавахліб». Очолила роботу комісії директор департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації ОЛЕНА АДАМОВИЧ.

Як відзначено в ході роботи комісії, першочерговою вимогою, яка висувається нині до підприємств-виробників харчової продукції з боку держави, є наявність власної акредитованої лабораторії, або проведення періодичного контролю вхідної сировини та готової продукції в інших незалежних акредитованих лабораторіях області. Адже це є гарантією недопущення на споживчий ринок небезпечної для здоров’я людей продукції. Також важливо, щоб виробники нормували вміст начинки у виробах, де вона передбачена рецептурою, адже зазвичай її кількість «лежить на совісті виробника».

Звертали члени комісії увагу і на необхідність дотримання вимог нормативних документів при оформленні споживчої етикетки. Зокрема, якщо при виробництві продукції було використано харчові добавки ідентичні натуральним, то на маркуванні має значитися «зі смаком та ароматом карамелі, яблука тощо». Фахівці ДП «Полтавастандартметрологія» при потребі надають усім бажаючим консультації щодо правильного оформлення споживчого маркування продукції та розроблення власних технічних умов.

Комісія вирішувала, чи дати дозвіл на поставлення продукції на виробництво. Щоправда, деяким виробникам доведеться дещо доопрацювати технічну документацію, внести корективи до інформації на маркуванні тощо.

Отже, вже найближчим часом, новими здобутками виробників Полтавщини зможуть поласувати усі бажаючі, хочеться сподіватися, вони припадуть їм до смаку.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини