Архів

Друк

В області подорожчав "борщовий набір"

На виконання доручень Уряду щодо недопущення безпідставного підвищення цін на продовольчі товари, з метою збереження стабільної цінової ситуації на споживчому ринку області директором Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Оленою Адамович проведено нараду з питання «Про цінову ситуацію на ринку овочів».

В обговоренні питання прийняли участь керівники Департаментів агропромислового розвитку, економічного розвитку облдержадміністрації, управління розвитку підприємницької діяльності виконкому Полтавської міської ради, сектору у Полтавській області Державної інспекції України з контролю за цінами, Державної фіто-санітарної інспекції Полтавської області, представники громадської організації з питань захисту прав споживачів, об’єктів мережевої торгівлі обласного центру.

В ході наради Оленою Адамович було звернуто значну увагу на підвищення протягом перших двох декад вересня поточного року цін на овочеву продукцію, особливо овочів «борщового набору» в об’єктах мережевої торгівлі.

За результатами обговорення даного питання, врахувавши пропозиції учасників наради, дані протокольні доручення щодо розробки та реалізації заходів впливу і подолання даного явища.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини