Архів

Друк

В області вживатимуть заходів по насиченню ринку овочевою продукцією

В облдержадміністрації відбулася нарада з питання цінової ситуації на ринку овочевої продукції, яку провела директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Адамович.

У засіданні взяли участь фахівці Головного управління статистики в Полтавській області, сектору у Полтавській області Державної інспекції України з контролю за цінами, інспекції з питань захисту справ споживачів у Полтавській області, Департаменту економічного розвитку та Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В ході наради Оленою Адамович було наголошено на тому, що на виконання доручень Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення продовольчої безпеки, в області проводиться робота по відродженню галузі овочівництва та нарощенню обсягів виробництва овочів.

Також обговорено цінову ситуацію на овочеву продукцію, зокрема, щодо вартості «борщового набору» в першій декаді вересня поточного року.

За результатами обговорення вирішено вжити заходів по насиченню ринку овочевою продукцією шляхом розширення співпраці місцевих сільгосптоваровиробників та підприємств мережевої торгівлі, а також активізувати ярмаркову торгівлю.

Для посилення контролю та недопущення цінових сплесків доручено відповідним обласним службам продовжити проведення моніторингових досліджень на ринку овочів.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини