Архів

Друк

Хлібопекарі області розширюють свій асортимент

На базі державного підприємства «Полтавастандартметрологія» відбулося засідання обласної дегустаційної комісії під головуванням заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олени Адамович.

На суд компетентних дегустаторів було представлено 8 нових видів продукції 5-ти хлібопекарних підприємств нашої області, які вирішили розширити свій асортимент.

Отже, ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» з Карлівки представило два нових види печива «Фантазія» з рисовими кульками та «Американер» з насінням соняшнику, гарбуза та кунжуту.

ТОВ «Комсомольський хлібозавод» незабаром планує запустити в масове виробництво хліб «Дніпровський».

Приватне підприємство «Хорольська механізована пекарня» розробило відразу 3 новинки. В їх числі 2 нових види хліба: «Перчик» та «Етюд». Обидва вони виготовлені з суміші житнього та пшеничного борошна та крохмальної патоки. Проте, до складу першого входять червоний та чорний перець і паприка, а до складу другого – чорнослив та родзинки. Крім того, хорольські хлібопеки планують випускати «Любительські» пампушки з часником.

ПАТ «Червонозаводський хлібозавод» розробило рецептуру хліба житнього «Польовий».

ТОВ «Кременчукхліб» представило булочку «Козацьку» з часником.

Обласній дегустаційній комісії належало не просто оцінити представлені вироби за смаковими якостями, а уважно ознайомитися з їхньою рецептурою, протоколами випробувань продукції, яку напередодні досліджували у науково-дослідному випробувальному центрі ДП «Полтавастандартметрологія», технологічними іструкціями, походженням використаних інгредієнтів, нормативними документами, згідно з якими виготовляється продукція, зразками споживчого маркування.

За результатами роботи дегустаційної комісії 2 з представлених видів продукції було відправлено на доопрацювання, по всіх інших прийнято рішення про поставлення продукції на виробцтво.

Тож невдовзі споживачі області теж зможуть оцінити найновіші розробки хлібопеків області.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини