Архів

Друк

Міський голова Олег Бабаєв зустрівся із учасницею ХХХ Олімпійських ігор Ганною Мельниченко

Днями міський голова Кременчука Олег Бабаєв у своєму робочому кабінеті зустрівся із Ганною Мельниченко, яка на ХХХ Олімпійських іграх у Лондоні представляла нашу країну у семиборстві.

Керівник міста привітав кременчуцьку спортсменку із Днем фізичної культури та спорту, а також із тим, що за результатами Олімпійських ігор вона увійшла у 10-ку кращих спортсменів світу із цього виду спорту.  Під час зустрічі Ганна Мельниченко поділилася своїми враженнями щодо організації та проведення ХХХ Олімпіади, розповіла про те, в яких умовах перебували члени української команди, які труднощі їм приходилося долати, тощо. Цього дня Ганна Мельниченко висловила слова вдячності міській владі, зокрема, міському голові, за підтримку, яка надавалася їй у період підготовки до Олімпіади. Спортсменка зазначила, аби цієї допомоги не було, то, можливо,  вона не змогла б захищати честь України на Олімпіаді у Лондоні.

У відповідь міський голова Олег Бабаєв зазначив, що міська влада й надалі всіляко сприятиме розвитку різних видів спорту у Кременчуці, у тому числі й семиборства. Хоча цією спортивною дисципліною професійно займається небагато городян, все одно він планує створити належні умови для тренувань таких спортсменів, принаймні облаштувати для них бігову доріжку та інші секції.  

Поділіться з друзями:   

Останні новини