Архів

Друк

Тхеквондисти Полтавщини вибороли ІІІ загальнокомандне місце у віковій підгрупі серед юніорів

Вже стало доброю традицією тхеквондистів кожного разу, повертаючись зі змагань на Полтавщину, привозити різні нагороди та відзнаки. Так, участь у міжнародному турнірі «Діти України», який відбувся у Харкові не стала винятком.

Близько 600 спортсменів приймали участь у змаганнях не лише з України, а й команди з Санкт-Петербургу, Дагестану та інші.

Полтавська область формувала команду переважно з юніорів (1995-1998 р.н.), бо саме у Харкові, за результатами змагань, повинні були формувати збірну України для участі у Чемпіонаті світу серед юніорів.

 9 юніорів увійшли до складу збірної області: 6 спортсменів з Полтавської ДЮСШ «Юність-1» та 3 - з Кременчуцької ДЮСШ № 2. Завдяки виступам кожного з них, ми вибороли ІІІ загальнокомандне місце у цій віковій підгрупі. З 9 спортсменів - 6 повернулись із Харкова з нагородами.

Серед моїх вихованців кращий результат показали та піднялись на найвищу сходинку п'єдисталу: 

Романа Маслак (вагова до 45 кг), та Анна М`яло (вагова до 46 кг). Бронзові нагороди вибороли Дар`я Луб`янецька (до 42 кг) та Кирил Білик (понад 78 кг). Вдало у складі збірної виступили і кременчужани: Антон Тимофеєнко (до 63 кг) – 1 місце, Олексій Тимофеєнко (до 68 кг) – 3 місце.

Детальніше про виступ Полтавських спортсменів:

Анна М`яло провела три складних поєдинки. Під час першого бою отримала незначну травму, яка все більше і більше нагадувала про себе.

Але підтримка та настрої команди підбадьорили Аню, вона вийшла на наступний поєдинок і, не лише вистояла, а й виграла його. Залишався фінал…. Суперниця фінального двобою вища за нашу, але тактика поєдинку принесла свої плоди. Анна виборола перемогу, а разом із нею і місце у збірній України.

Роман Маслак виграв 5 напружених поєдинків, щоб вибороти 1 місце. 

Один з найскладніших поєдинків був зі спортсменом з Івано-Франківська - Сергієм Пилипенко (призером європейських турнірів у Швеції, Росії та Хорватії). Суперники не поступались один одному та наносили влучні удари то збільшуючи, то скорочуючи розрив в рахунку. На останніх секундах третього раунду рахунок зрівнюється. Призначається додатковий раунд для визначення кращого. Декілька обмінів ударами та спортсмени вдало захищаються. Роман виждав і, під час наступної атаки суперника, влучно зустрів його ударом ногою зверху вниз по обличчу. ПЕРЕМОГА… та по переду було ще 3 поєдинки з не менш слабкими суперниками.

Роман справився з хвилюванням та емоційним напруженням і на кожний поєдинок готувався як на вирішальний. Після фінального двобою, коли об’явили переможця, вже ніхто не стримував емоцій… Чемпіон України - Роман Маслак, а разом з перемогою також місце у складі збірної України.

Діденко Антон виграв перший поєдинок, та в наступному зазнав поразки з мінімальним рахунком. Результат - 5 місце.

Якименко Ілля програв у першому поєдинку.

Серед кадетів на змаганнях виступали Денисенко Марк, Шупта Владислав, Коркоха Станіслав та, нажаль, не вибороли призових місць.

Атмосфера під час поєдинків була напружена, іноді емоції брали верх. Але справедливе і об’єктивне суддівство та відео-повтори під час суперечливих моментів вгамовували глядачів.

Приємно за наших вихованців, всі представники збірної підтримували один одного під час поєдинків. З Полтави приїхали і дорослі спортсмени, щоб підтримати своїх молодших друзів по команді . Було видно, що це справжня збірна Полтавщини.

Дуже приємно і те, що нас підтримували велика кількість глядачів з різних областей.

Вітаю переможців та призерів змагань! Дякую тренерам!

Юрій Шавиро
Поділіться з друзями:   

Останні новини