Архів

Друк

Полтавські тхеквондисти знову з медалями

У Дніпродзержинську 29 жовтня відбувся турнір з тхеквондо «Золотий даянг». Більше 300 спортсменів таких міст як Київ, Севастополь, Запоріжжя, Харків, Луганськ, Донецьк та інші. 26 команд виборювали почесні нагороди турніру.

Полтавську області представляли мої вихованці які тренуються у ДЮСШ "Юність-1".

Участь у турнірі полтавці приймають традиційно, так і цей рік не став виключенням.

Чемпіонкою у своїй ваговій категорії вигравши три поєдинки стала Анна М`яло. Поєдинок за вихід у фінал був самий напружений після трьох раундів рахунок 3:3, додатковий раунд до першого влучного попадання і Анна перша наносить точний удар своїй суперниці. Фінальний поєдинок відрізнявся влучними атаками як по захисному жилету так і по голові обидві суперниці прагнули перемогти, спрямовували свої удари та цілились одна одній у шолом. Після трьох раундів з рахунком 15:11 чемпіонкою у ваговій категорії до 49 кг. стала Полтавка Анна М’яло.

Мав всі шанси піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу і Ілля Якименко у фінальному поєдинку він впродовж трьох раундів перемагав свого суперника з Дніпропетровська, але на останніх секундах 3 раунду припустився тактичної помилки і пропустив удар – рахунок зрівнявся. Додатковий раунд був не на користь нашого земляка – результат 2 місце.

Також бронзові нагороди привезли на Полтавщину Кирило Білик, Ігор Білик, Красницький Віталій.

Юрій Шавиро
Поділіться з друзями:   

Останні новини