Архів

Друк

Депутати конкурують не лише в сесійних залах

9 вересня на базі Кобеляцького спорткомплексу «Іскра» відбулися зональні спортивні змагання між депутатами районних рад області, приурочені 20-й річниці Незалежності України.

На змагання прибули депутати Глобинської, Новосанжарської та Козельщинської районних рад, які вправлялися з майстерності у волейболі та міні-футболі.

Кобеляцьку районну раду представляли Юрій Тагадюк, Василь Мирошнеченко, Ігор Проценко, Василь Рафальський, Микола Антонов, Володимир Дрига, Дмитро Омеляненко, Олександр Копелець, Володимир Муха, Григорій Журавель та Олександр Бажан.

Учасники її команди з волейболу зайняли призове місто і поїдуть відстоювати район у фінальних змаганнях. Команда з міні-футболу, на жаль, не потрапить до фінальних змагань, проте продемонструвала непогані результати. Найбільше відзначився голова районної ради Юрій Тагадюк, який під час гри із Козельщинськими колегами забив аж 2 голи, довівши власним прикладом, що він не лише вміло проводить засідання сесій, але й володіє ситуацією на футбольному полі.

Тепер, 16 вересня у Полтаві, команда депутатів Кобеляцької районної ради виборюватиме першість у фінальних змаганнях з настільного тенісу, шашок та волейболу.

Поділіться з друзями:   

Останні новини