Архів

Друк

Відбулись традиційні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

У школі № 34 відбулись традиційні міські змагання «Мама, тато, я – спортивна сім'я».

Захід проводиться за ініціативи управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавським міським заклад-центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» та за підтримки міського управління освіти.

30 родин цьогоріч змагалися за звання «наспортивніших» та відстоювали честь різних згальноосвітніх закладів міста.

Відкриття змагань розпочалося веселою розминкою для всіх учасників. А доводили свої сили тата, мами й діти у чотирьох цікавих естафетах: «Перекоти м'яч», «Кожному своє», «Під дощем», «Смуга перешкод».

Звернула своє слово до присутніх начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас:

– Успішна людина – це здорова людина. З метою популяризації здорового способу життя, підтримки тих, хто спортом займається професійно і тих, хто у цій справі не так давно, у Полтаві повсякчас проходять різноманітні заходи. Сьогодні – одне з найбільш цікавих, незвичайних заходів, адже тут збирається уся родина: мама, тато й дитина. У першу чергу, це чудова можливість провести вільний час зі своєю сім'єю корисно та весело. Я дякую батькам-учасникам змагань за те, що на власному прикладі доводять своїм дітям, що спорт – це потрібно і весело.

За результатами змагань, у нелегкій боротьбі кубок першості отримала родина Пастушенків (ЗОШ №34), срібло отримала сім'я Горонович (ЗОШ №34) і третє місце посіла родина Гребенюків (СНВК №16).

– Мама, тато, я – спортивна сім'я! – не стримуючи радості, голосно викрикували переможці родина Пастушенків. – Ми це зробили! Емоції переповнюють, надзвичайно круто! Прекрасний захід, який об'єднує батьків довкола дітей, згуртовує, допомагає зміцнити родинні зв'язки.

Усі родини отримали дипломи за участь та солодкі подарунки. А родини, які зайняли перші місця – пам'ятні медалі.

Подякою міського голови були відзначені і директор школи №34 Любов Єрмак за постійну гостинність, допомогу в організаціїї заходу та керівник дитячого хореографічного колективу «Ренесанс», який подарував присутнім гарний настрій, Анна Стрілець.

Переможці та призери змагань братимуть участь в обласних змаганнях 31 березня 2018 року, після яких, якщо пощастить, – у всеукраїнських змаганнях.

Довідково:

Торік в змаганнях взяли участь 28 сімей. Серед яких почесне І місце посіла сім'я Соколових (ЗОШ №27), ІІ місце – сім'я Македон (ЗОШ №30), ІІІ місце – сім`я Передерій (гімназія №13). Усі три родини гідно представили наше місто на обласних змаганнях та показали високі результати.

Поділіться з друзями:   

Останні новини